APRIL 2024

Hrajte Spider Solitaire 2 barvy a učte se strategie hry (2024)

Zvládněte Spider Solitaire 2 Suits a snadno vyhrajte.

Staňte se králem nebo královnou pavoučího pasiánsu ve 2 barvách

Napsal(a): Robert Moore | Naposledy aktualizováno: 22 Červen 2023 | Ověřil(a): Elizabeth Miller

DŮVĚRYHODNÝ ODBORNÍK DŮVĚRYHODNÝ ODBORNÍK
S 30 lety zkušeností je Robert Moore respektovanou autoritou pro hry Solitaire a Mahjong. Dokonale oOvládá pravidla a pokročilé strategií těchto klasických her. O Robert Moore

Hra 2 Suits Spider Solitaire pro vás bude výzvou a zlepší vaše myšlení. Pokud víte, co děláte, jedná se o zábavnou variantu hry Spider Solitaire. Proto jsme tu my, abychom vám pomohli stát se odborným hráčem v tomto dokonalém průvodci 2 Suits Spider Solitaire s podrobnostmi o nastavení, pravidlech a nejlepších strategiích k vítězství.

Jak nastavit pavoučí pasiáns ve 2 barvách

Nastavení hry Spider Solitaire 2 Suits

Nastavení hry Spider Solitaire 2 Suits

Zde je návod, jak si můžete nastavit povzbuzující hru Spider Solitaire ve 2 barvách:

 • Vezměte si dva balíčky karet pouze ve dvou barvách: piky a srdce.
 • Položte 54 karet vodorovně tak, abyste vytvořili 10 sloupců tabulky.
 • Každá hromádka 4 nejlevějších sloupců bude mít 6 karet, zatímco zbývající hromádky budou mít 5 karet.
 • Vrchní karta bude v každé tabulce lícem nahoru.
 • Zbývajících 50 karet bude uloženo lícem dolů do zásoby.

Jak hrát pavoučí pasiáns ve 2 barvách

Spider Solitaire dvě barvy - Jak hrát

Spider Solitaire dvě barvy - Jak hrát

V této části se dozvíte, jak se tato karetní hra hraje. Začněme.

 1. Uspořádejte karty v sestupném pořadí: Karty můžete uspořádat pouze v sestupném pořadí. Můžete si například vybrat srdcovou osmičku a položit ji na pikovou nebo srdcovou devítku. Poté, co kartu úspěšně přesunete z jejího místa, karta, která byla pod ní, se otočí a může být použita ve hře.
 2. Přesouvání skupin karet: Můžete přesunout karty, které jsou umístěny v sestupném pořadí a patří do stejné barvy. Pokud karty nepatří ke stejné barvě, můžete přesunout pouze spodní kartu.
 3. Použijte zásobu: Pokud nevidíte žádný tah, můžete si vzít karty ze zásoby tak, že na ně kliknete. Do všech 10 sloupců se přidá karta lícem nahoru.
 4. Neignorujte otevřené sloupce: Karty stejné barvy v sestupném pořadí nebo jakoukoli jednotlivou kartu můžete umístit do otevřeného sloupce a pomoci si tak k vítězství ve hře.
 5. Vytvářejte sekvence, abyste vyhráli hru: Vaším cílem v této hře je umístit karty stejné barvy v sestupném pořadí od krále po eso. Když dokončíte sekvenci, přesune se na základní hromádku a dokončení 4 sekvencí každé barvy vám zajistí výhru ve hře.
 6. Hrajte chytře a nenechte si dojít tahy: Pokud si nedáte pozor, může se stát, že vám dojdou tahy, proto se řiďte našimi tipy níže, abyste si zajistili vítězství.

Triky, jak vyhrát více ve 2 oblecích

Spider Solitaire 2 Suits - Jak vyhrát!

Spider Solitaire 2 Suits - Jak vyhrát!

Zde je několik tipů a triků, které byste si při hraní této verze hry Solitaire měli zapamatovat.

 • Karty, které jsou nahoře , lze snadno umístit nad kartu, která je další vyšší kartou. Například pikovou pětku lze umístit na srdcovou nebo pikovou šestku.
 • Vyvarujte se dobírání karet z hromádky, dokud není vidět tah.
 • Eso musí být umístěno nad pikovou nebo srdcovou 2, protože vám neumožní žádný postup.
 • Král by měl být umístěn do prázdného sloupce tabulky, abyste jej mohli snadno použít k dokončení sekvence.
 • Využijte své dovednosti kombinovat střídající se barvy, využívejte tlačítko pro zrušení, spravujte prázdné hromádky tableau a obezřetně si berte karty ze zásoby. Cvičením si vytvoříte svou osobní strategii pro dvoubarevný pavoučí pasiáns a zlepšíte své kognitivní schopnosti.

Užijte si náročný zážitek

Přesouvejte karty ve skupinách ve hře Spider Solitaire 2 Suits

Přesouvejte karty ve skupinách ve hře Spider Solitaire 2 Suits

Tato verze hry Solitaire, pavoučího pasiánsu ve 2 barvách, může být velmi náročná. Její hraní však stojí za to, protože vám pomůže stát se lepším hráčem pasiánsu a získat uspokojivější výhru než u normálního pasiánsu.

Stačí jen trénovat a řídit se tipy, o které jsme se zde podělili, a první výhru získáte raz dva.

Pokročilé strategie pro 2 Suit Spider

Spider Solitaire 2 Vyhovuje zásobám

Spider Solitaire 2 Vyhovuje zásobám

Zde je několik strategií, které můžete použít, abyste svou hru posunuli na vyšší úroveň.

 1. Neváhejte kombinovat opačné obleky: Hráči si obvykle myslí, že není moudré kombinovat barvy. Pravdou je, že to budete muset udělat, pokud chcete vyhrát hru. Měli byste tedy vždy kombinovat barvy, pokud je to pro vás výhodné.
 2. Plánujte své tahy: Po zahájení hry se vám ihned zobrazí několik zřejmých tahů. Každý tah byste však měli zvážit a porovnat s ostatními, než se definitivně rozhodnete pro svůj tah.
 3. Používejte tlačítko pro zrušení tahu: Tlačítko zpět vám pomůže opravit případné chybné tahy, proto byste ho měli používat. Pokud chcete, můžete pomocí tlačítka zpět vyzkoušet různé tahy, dokud nenajdete ten nejlepší.
 4. Nepropásněte žádnou příležitost k odkládání karet: Nejprve se můžete podívat na karty nahoře a zjistit, zda je můžete přesunout. Kromě toho se můžete podívat na posloupnost karet stejné barvy. Nakonec můžete hledat kombinace s různými barvami. Pokud vše provedete postupně, nepřehlédnete žádnou kombinaci.
 5. Dobře využívejte prázdné sloupce: Prázdné sloupce můžete využít k uschování králů nebo k odkrytí karet, které vám mohou pomoci. Umístění náhodných karet do prázdného sloupce by mohlo způsobit více škody než užitku.
 6. K vítězství jsou potřeba sekvence s jednou barvou: Nezapomeňte, že cílem hry je vytvořit kompletní sekvence pouze v jedné barvě. Dokončené sekvence se automaticky přesunou na základní hromádku. Zaměřte se proto na vytváření sekvencí pouze s jednou barvou.

Výhody dvou obleků Spider

Přesuňte své eso jako poslední kartu, abyste dokončili sekvenci.

Přesuňte své eso jako poslední kartu, abyste dokončili sekvenci.

Když si na tuto hru zvyknete, zlepší se vaše kognitivní schopnosti. Zde je několik výhod, o kterých byste podle nás měli vědět.

 • Zlepšení paměti: Studie ukazují, že se vaše krátkodobá paměť zlepší, když budete nějakou dobu hrát Solitaire. Děje se tak proto, že si musíte pamatovat, kde se nacházejí různé karty a jaké karty potřebujete získat ze zásoby.
 • Intenzivní soustředění : Vaše soustředění bude jako orel, pokud si zvyknete hrát Spider Solitaire. To není překvapivé, protože tato hra vyžaduje velkou pozornost, abyste ji mohli hrát a vyhrát.
 • Ovládněte trpělivost: Tato hra je o trpělivosti a čekání na správnou příležitost k dokončení sekvence. Je tedy přirozené, že se vaše trpělivost při jejím hraní zvýší.
 • Bavte se a snižte stres: Můžete si pustit lehkou hudbu a zahrát si Spider Solitaire se 2 barvami, abyste se uvolnili a pobavili. Pomůže vám to poskytnout zdravou duševní přestávku.
 • Udržujte svůj mozek aktivní: Někdy může být těžké udržet mozek aktivní, zvláště když vás nic nenapadá. Spider Solitaire udrží váš mozek aktivní a navíc rozvíjí vaše mentální schopnosti, jako je uvažování a kritické myšlení.
Ve hře Spider Solitaire 2 Suits nelze přesouvat smíšené skupiny barev

Ve hře Spider Solitaire 2 Suits nelze přesouvat smíšené skupiny barev

Závěrečné myšlenky k 2 Suits Spider Solitaire

2 Suits Spider Solitaire mohou hrát jak noví hráči, tak profesionálové. Je to obtížná hra, ale rychle si na ni zvyknete. Jen nespěchejte s dobíráním nových karet ze zásoby a dodržujte vše, o co jsme se podělili v tomto návodu.

Je to hra, při které je zapotřebí strategie a soustředění, takže se musíte vyvarovat rozptýlení a každou nově získanou kartu správně využít.

Pokud již ovládáte hru 1 Suit Spider Solitaire, měli byste si vyzkoušet i tuto a zjistit, jak dobře si povedete. Pokud jste ještě 1 Suit Spider Solitaire nehráli, můžete začít touto verzí, která je pro vás náročnější a zábavnější.

ZPĚT NA OBSAH

2 Suits Spider Solitaire - Často kladené otázky

Časté otázky a odpovědi týkající se hry 2 Suits Spider Solitaire.

Jaký je hlavní cíl hry 2 Suits Spider Solitaire?

Vaším úkolem je sestavit 8 sekvencí karet v sestupném pořadí, počínaje králem a konče esem. Karty musí patřit do stejné barvy a po dokončení se automaticky přesunou na základní hromádku.

Jaký je počet barev a karet ve hře 2 Suits Spider Solitaire?

Tato hra má 2 barvy, a to piky a srdce. Celkem je zde 104 karet a každá barva má 52 karet.

Jak lze ve hře Spider Solitaire se 2 barvami přesunout skupinu karet?

Pokud chcete přesunout skupinu karet, musíte mít na paměti 2 věci. První z nich je, že karty musí být seřazeny sestupně a druhá, že musí patřit do stejné barvy.

Co mám dělat, když ve hře 2 Suits Spider Solitaire nevidím žádné tahy?

Kliknutím na zásobu si můžete dobrat dalších 10 karet. Tím přidáte do každého sloupce tabulky jednu kartu lícem nahoru.

Jaké pokročilé strategie mohu použít ve hře 2 Suits Spider Solitaire?

Následují některé pokročilé strategie, které doporučujeme.

 1. Kombinujte opačné obleky, kdykoli se to zdá výhodné.
 2. K opravě chyb používejte tlačítko Undo.
 3. Využívejte prázdných sloupců k ponechání králů nebo odhalení užitečných karet.
 4. Zaměřte se na sekvence s pouze jednou barvou, abyste vyhráli.