ČERVENEC 2024

Hrajte Klondike Turn 3 a dosáhněte relaxační nirvány

Zahrajte si Klondike Turn 3 Solitaire a maximalizujte obtížnost a zábavu.

Hrát Klondike Turn 3 Solitaire

Napsal(a): Elizabeth Miller | Naposledy aktualizováno: 22 Červen 2023 | Ověřil(a): Robert Moore

DŮVĚRYHODNÝ ODBORNÍK DŮVĚRYHODNÝ ODBORNÍK
Elizabetin um hry Solitaire, pěstovaný po tři desetiletí hry, ji umístila jako inovativní a vysoce respektovaného odborníka, které důvěřovují nadšenci i nováčci. O Elizabeth Miller

Klondike Turn 3 je pokročilou verzí online hry Klondike Solitaire, která nabízí rovnováhu mezi náročností a zábavou. V této hře si budete tahat 3 karty ze zásoby najednou, zatímco v případě hry Klondike Turn 1 můžete tahat pouze 1 kartu.

Zahrajte si Klondike Turn 3 zde na Solitairea.com a užijte si následující výhody:

  • Vychutnejte si nekonečné hraní
  • Vraťte tahyzpět tolikrát, kolikrát budete chtít
  • Povolit sledování času
  • Snadnosledujte počet svých tahů

Čím se liší Turn 3 od Turn 1 Solitaire?

VSolitaire nemusíte pro vytvoření nové hry mnoho měnit. Klondike Turn 3 je velmi podobný Klondike Turn 1. V tahu 1 si vezmete jednu kartu ze zásoby a pokusíte se ji umístit na hromádku karet. Jak už název napovídá, ve hře Klondike Turn 3 Solitaire si ze zásoby vytáhnete vždy tři karty.

Vše ostatní je podobné, takže ti, kteří hráli Turn 1, mohou tuto variantu snadno hrát.

Nastavení online hry Solitaire Turn 3

Nastavení online hry Solitaire Turn 3

Třetí kolo Klondike Solitaire Obtížnost

Vzhledem k tomu, že budete tahat tři karty najednou, bude vytváření sekvencí obtížnější než v případě hry Klondike Turn One Solitaire. Pokud budete potřebovat třetí kartu ve třetím tahu, budete muset najít způsob, jak umístit dvě karty před ní na hromádky karet. V případě 1. tahu však můžete snadno použít jedinou kartu.

Výhodou je, že vítězství ve hře na 3. tahu je mnohem uspokojivější díky vyšší obtížnosti. Přesto doporučujeme zvládnout Tah 1, než přejdete k této verzi hry Solitaire.

Jak hrát Klondike Solitaire Turn 3

Jak hrát Turn 3 Klondike Solitaire

Jak hrát Turn 3 Klondike Solitaire

Nyní vám vysvětlíme, jak se můžete stát profesionálem ve hře Klondike Solitaire pro pokročilé v náročné verzi Turn 3.

Standardní rozložení Solitaire, které možná znáte, se vám představí, když začnete hrát na Solitairea.com. Jediné, co musíte udělat, je hrát a užívat si hru.

Pravidla Klondike Solitaire Turn Three

Profesionál musí znát všechna pravidla hry. Nyní se tedy seznámíme s pravidly hry Klondike Solitaire Turn Three:

  • Tato hra začíná se 7 hromádkami na stole. Začneme-li zleva, na první hromádce bude 1 karta a počet karet se bude zvyšovat o 1, jak budeme postupovat směrem doprava. Na druhé hromádce tedy budou 2 karty, na třetí 3 atd.
  • Ve sloupcích tableau bude28 karet, zatímco zbytek (24 karet) bude umístěn do zásoby.
  • V tableau bude vrchní karta jako jediná ponechána lícem nahoru, zatímco ostatní karty budou ponechány lícem dolů.
  • Kartu v tableau můžete umístit nad kartu, pokud má střídavou barvu a je nejbližší nejnižší kartou.
  • V průběhu hry se budete snažit přesouvat karty z tableau a zásoby na hromádky základů. Karty patřící ke stejné barvě můžete do základu umisťovat ve vzestupném pořadí od esa po krále.

Tabulka a čtyři základy - pouze horní karta

Najděte skryté karty a naučte se postupovat ve hře Turn 3 Klondike Solitaire

Najděte skryté karty a naučte se postupovat ve hře Turn 3 Klondike Solitaire

Jediná karta, kterou lze umístit na stůl nebo do základu, je vrchní karta z hromádky odpadu. Pokud chcete získat přístup k poslední kartě, musíte se přesunout o dvě karty výše. Získáte neomezený počet průchodů zásobou, takže vaše šance, že vám nějaký tah unikne, je malá.

Pokud zrušíte sloupec tableau a vytvoříte prázdnou hromádku, lze na ni umístit pouze krále. Poté můžete začít přesouvat karty a umisťovat je nad krále v sestupném pořadí střídáním barev.

Vítězný pasiáns Klondike Turn 3 hry

Jak vyhrát hru Turn 3 Klondike Solitaire

Jak vyhrát hru Turn 3 Klondike Solitaire

Vyhrát můžete tak, že všechny karty skončí na hromádkách základů. Každá hromádka v základové hromádce bude mít karty ve vzestupném pořadí a ve stejné barvě. Někdy se stane, že vám dojdou tahy a nebudete moci tohoto cíle dosáhnout. V takových případech můžete hru jednoduše restartovat nebo vrátit několik tahů zpět.

Pokud vás hraní této hry omrzí, můžete vyzkoušet různé varianty, například tu s neomezeným počtem průchodů zásobou. Zde na Solitariea.com pro vás již máme neomezený počet průchodů a mnoho dalších funkcí.

Klondike Solitaire Turn 3 Varianty

Ne všechny varianty jsou o přidání něčeho. Některé varianty Klondike Solitaire Turn 3 mají omezení, jako například pouze dva nebo tři průchody zásobami.

Mezi zajímavé variace patří Double Klondike Turn 3 a Triple Klondike Turn 3 se dvěma, respektive třemi balíčky. Tyto varianty se vám budou zpočátku hrát o něco snadněji, ale bude těžší je vyhrát. Protože budete muset vytvořit více sekvencí, bude vás vítězství stát více času a úsilí.

Ponoření do historie Klondike Turn Three

Předpokládá se, ženázev Klondike vznikl na základě zlaté horečky na Klondiku, která probíhala v letech 1896 až 1899. Pravidla hry, kterou hrajeme, se poprvé objevila ve vydání Holyle's Games z roku 1907 pod názvem "Seven Card Klondike".

S variantami této hry je spojeno několik názvů, například Canfield a Démon. Zajímavé je, že nejstarší verze umožňovala dobírání 3 karet ze zásoby. Později byla upravena a Klondike umožňoval hráčům tahat ze zásoby pouze 1 kartu.

Jedním ze známých názvů hry Solitaire je trpělivost a Klondike Solitaire je verze Solitaire, kterou mají hráči nejraději. Je překvapivé, že hráči Klondike tolik milují, přestože jim nabízí opravdu malou šanci na výhru.

Definice typu hry Klondike Turn 3

Karetní hry můžeme rozdělit na dva hlavní typy: karetní hry pro více hráčů a karetní hry pro jednoho hráče. Karetní hry pro více hráčů jsou hry, ve kterých může hrát více hráčů a snažit se vyhrát proti ostatním. Příkladem karetních her pro více hráčů jsou rummy a poker.

Karetní hry pro jednoho hráče, jako je Solitaire, hraje pouze jeden hráč. Jedinečnou výhodou her, jako je Solitaire, je, že nemusíte s nikým soupeřit a můžete si hru užívat svým vlastním tempem.

Klíčové body o Klondike Turn Three Card Games

Turn 3 Klondike Solitaire - Králové a esa. Přesuňte své krále do prázdných sloupců

Turn 3 Klondike Solitaire - Králové a esa. Přesuňte své krále do prázdných sloupců

Nyní můžete hrát Klondike Solitaire zdarma online z pohodlí domova, což je výsada pro milovníky této hry. Pokud jde o Klondike Solitaire Turn 3, jedná se o zábavnou variantu, která bude vyhovovat hráčům ochotným vynaložit trochu více úsilí pro uspokojivější výhru.

Klondike Solitaire Turn 3 nebo jiné varianty Solitaire si můžete užít zde na Solitairea.com a střádat tyto výhry. Zahrajte si Solitaire ještě dnes a zapojte se do veškeré zábavy!

ZPĚT NA OBSAH

Klondike Solitaire Turn 3 - Nejčastější dotazy

Zde jsou některé časté otázky týkající se hry Klondike Solitaire Turn 3.

Proč je Klondike Solitaire Turn 3 těžší než Klondike Solitaire Turn 1?

Hlavním důvodem zvýšené obtížnosti je skutečnost, že se ze zásoby tahají vždy tři karty. Budete mít tedy omezené možnosti a hra bude náročnější.

Jak začít hrát Klondike Solitaire Turn 3?

Na začátku vytvoříte 7 sloupců tabulky. Nejlevější sloupec tableau bude mít 1 kartu a každý sloupec bude mít o jednu kartu více než předchozí, jak se budeme pohybovat směrem doprava. Tímto způsobem budete mít v tableau 28 karet a zbývající karty (24) budou umístěny do zásoby.

Co mohu udělat s prázdným sloupcem v Klondike Solitaire Turn 3?

Pravidlo jasně říká, že do prázdného sloupce lze umístit pouze krále. Po umístění krále můžete začít stavět sekvenci na kartě krále.

Jaké jsou různé varianty hry Klondike Solitaire Turn 3?

Existují varianty jako Double Klondike Turn 3 a Triple Klondike Turn 3, které se hrají se 2, resp. 3 balíčky. Můžete také vyzkoušet vlastní varianty, například omezit počet průchodů zásobou nebo umístit časový limit.

Jaká je historie pojmu Klondike ve hře Klondike Solitaire Turn 3?

Termín Klondike je ve skutečnosti odvozen od zlaté horečky v Kanadě v letech 1896 až 1899.

Jaké jsou další názvy hry Solitaire?

Název této karetní hry se mění v závislosti na zemi. Ve Velké Británii se jí říká Patience a ve zbytku světa American Patience. Mezi oblíbené varianty této hry patří Demon, Original Spider Solitaire a Klondike Solitaire.