ČERVENEC 2024

O Solitairehra.com - Land of Solitaire

Odborníci na komplexní články o pasiánsu a mahjongu

Zákulisí na Solitairehra.com - Seznamte se s odborníky a naší vizí

Napsal(a): Solitairea.com | Naposledy aktualizováno: 16 Červen 2023 | Ověřil(a): Elizabeth Miller

Vítejte na Solitairehra.com! Naším posláním je poskytovat zábavnou, poutavou a spolehlivou platformu pro milovníky pasiánsu a mahjongu po celém světě. Jako cílová destinace pro milovníky klasických her se snažíme udržovat vysoce kvalitní herní zážitky, podporovat podpůrnou komunitu a neustále rozšiřovat naši nabídku, abychom vyhověli vašim potřebám.

Společnost Solitairea založili Elizabeth Millerová a Robert Moore, dva nadšení odborníci na online pasiáns a mahjong. Inspirovala je láska ke klasickým hrám a touha podělit se o své znalosti a zkušenosti. Díky tomu jsme vytvořili platformu, kde se hráči mohou učit, zlepšovat a spojovat se s podobně smýšlejícími nadšenci.

Náš závazek ke kvalitě je neochvějný. Náš tým, vedený odborníky z oboru Elizabeth Millerovou a Robertem Moorem, pečlivě vybírá a kontroluje veškerý obsah, herní funkce a výukové programy, aby našim uživatelům zajistil co nejvyšší kvalitu. Jejich rozsáhlé znalosti a oddanost dokonalosti jsou pevným základem naší platformy.

Jsme hrdí na výjimečnou uživatelskou podporu. Náš tým je vždy k dispozici, aby řešil problémy, odpovídal na otázky nebo pomáhal s technickými problémy. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím stránky Kontaktujte nás, kde naleznete několik kontaktních formulářů pro kontaktování našeho týmu podpory.

Ve společnosti Solitairehra.com věříme v podporu silné a vstřícné herní komunity. Naše platforma se snaží vytvářet inkluzivní prostředí, kde mohou hráči společně růst, učit se a bavit se. Aktivně se účastníme diskusí, sdílíme tipy a strategie a pořádáme speciální akce, abychom se zapojili do spolupráce s našimi uživateli.

Děkujeme, že jste si vybrali Solitairehra.com! Jsme rádi, že se k naší komunitě připojíte a budete s námi sdílet lásku ke klasickým hrám.

Elizabeth Miller - šéfredaktorka

Elizabeth Miller - šéfredaktorka

Elizabeth Miller - šéfredaktorka

Elizabeth Millerová je opravdovou mistryní hry Solitaire, protože hraní, studiu a zdokonalování svých dovedností v této klasické hře věnovala více než tři desetiletí. Díky svému neochvějnému odhodlání a důkladnému studiu se stala inovativní a vysoce uznávanou odbornicí v této oblasti. Díky svým rozsáhlým znalostem a jedinečným postřehům si získala důvěru nadšenců i nováčků a stala se vyhledávanou autoritou v oblasti hry Solitaire.

Elizabeth sehrála zásadní roli při vytváření prosperující komunity milovníků pasiánsu. Její vášeň pro sdílení svých odborných znalostí a schopnost zaujmout a inspirovat ostatní upevnila její pověst přední osobnosti v oblasti pasiánsu.

Elizabeth Miller

Robert Moore - ředitel obsahu

Robert Moore - ředitel obsahu

Robert Moore - ředitel obsahu

Robert Moore je uznávanou autoritou v oblasti pasiánsu a mahjongu s úctyhodnými 30 lety zkušeností. Díky své hluboké znalosti pravidel a zkušenostem s pokročilými strategiemi se stal důvěryhodnou osobností v herní komunitě.

Robertovo odhodlání zkoumat složitosti těchto klasických her zdokonalilo jeho dovednosti a přispělo k vývoji nových strategií. Jeho vášeň pro sdílení znalostí pomáhá hráčům všech úrovní dovedností zlepšovat se a dosahovat vynikajících výsledků.

Robert Moore

Kontakt Solitairehra.com

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zde je naše přesná adresa, ale objednejte si prosím schůzku předem, abychom měli jistotu, že budeme na místě.

  • Solitairea LTD
  • 23 Edgware Road
  • W2 1JL,London
  • +44 7700 900736
  • United Kingdom
  • [email protected]

Kontaktujte nás

ZPĚT NA OBSAH

Často kladené otázky o Solitairehra.com

Kdo jsou odborníci stojící za Solitairehra.com?

Odborníky na Solitairehra.com jsou Elizabeth Miller a Robert Moore. Elizabeth, která má za sebou tři desetiletí zkušeností a důkladného studia, je vysoce uznávanou odbornicí na Solitaire, známou svým inovativním přístupem a důvěryhodnou mezi hráči všech úrovní. Robert, který se rovněž může pochlubit třicetiletou praxí, je uznávanou autoritou v oblasti Solitaire i Mahjongu, uznávanou pro své hluboké znalosti pravidel a pokročilých strategií, čímž si získal důvěru hráčské komunity.

Jak mohu kontaktovat Solitairehra.com?

Pokud potřebujete pomoc nebo máte dotazy, Solitairehra.com má kontaktní stránku, kde nás můžete rychle kontaktovat. Uveďte jasný a stručný předmět vašeho dotazu a my vaši zprávu předáme nejvhodnější osobě, která vám okamžitě pomůže.

Jak často přidáváte nové články a hry?

Solitairehra.com je aktualizován novými články nejméně každý měsíc. Často najdete nové hry a materiály zveřejněné dříve, dokonce každý den.
Neustále pracujeme na nových znalostech o Solitaire a těšíme se, že se s vámi můžeme podělit o naše jedinečné články.

Jak mohu poskytnout zpětnou vazbu nebo nahlásit problémy s Solitairehra.com?

Chcete-li poskytnout zpětnou vazbu nebo nahlásit problémy s Solitairehra.com, navštivte prosím naši stránku Kontaktujte nás a vyplňte několik kontaktních formulářů. Vážíme si vašich podnětů a snažíme se všem uživatelům zajistit bezproblémové a příjemné používání.

Jaké typy her Solitaire a Mahjong jsou k dispozici na Solitairehra.com?

Naše platforma je neustále aktualizována, abychom vám poskytli co nejlepší herní zážitek. V Solitairea nabízíme různé populární varianty Solitaire, včetně Klondike, Online Spider Solitaire a Pyramid, které jsou určeny pro hráče všech úrovní dovedností. Kromě toho nabízíme různé hry Mahjong, které vám umožní prozkoumat a užít si bohatou tradici těchto klasických her.